Barokní večírek - Král tančí, ples na dvoře krále Ludvíka XIV.

Slavnostní plesový večer v barokním duchu  dvora francouzského krále Ludvíka XIV. Připravili jsem pro vás opravdový zážitek bohatého francouzského dvora. Barokní večírek zářící bohatstvím, světly svic a královským majestátem. Během večera budete svědky soubojů královských mušketýrů proti kardinálovým bojovníkům, uvidíte vznešené dvorní dámy v bohatých róbách a tančící vznešené dvorské tance nebo si budete moci poslechnout barokní hudbu ve stylovém aranžmá.

 

Slavnostní večer na francouzském královském dvoře

Nabízíme kompletní zajištění společenské události na téma - Baroko. V naší nabídce naleznete programy profesionálních herců, šermířů, hudebníků a tanečnic. To celé podtrženo krásnou scénografií evokující francouzský královský dvůr za vlády krále Ludvíka XIV.
- barokního tanec dvorních dam,
- dobová barokní hudba,
- mušketýrké souboje, šermířsko-kaskadérské akce
nebo zajištění dekorací v barokním stylu, ale také i catering nebo aktivity v historickém barokním aranžmá.

 

Interaktiní programy

Lze vytvořit také program na míru, kdy se i hosté stávají aktéry celého večera. Král promlouvá s lidmi, dvorní dámy tančí s hosty a šermíři vyhlašují rytířský turnaj s hosty večera.

Veškerá výprava je v historickém stylu - Baroko. Kostýmová výprava včetně detailů odpovídají dobovým předlohám a i díky tomuto celkový dojem akce je velmi autentický a díky tomu je divák plně vtažen do celého dění a atmosféry chvíle.

Zajistíme kompletní realizaci - projekce, technika, ozvučení, tématické dokorace. Půjčovna kostýmů - Možné zajistit i tématické kostýmové doplňky nebo i kostýmy pro účastníky plesu.

 

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com