Šamani - splynutí s matkou Zemí

Netradiční večírek v  přírodním stylu. Mystické rituály našich předků z pohanských kultur. Nespoutané živly přírody jako je oheň, voda, země a vítr, které ovlivňovaly životy lidí a byly jejich božstvy. Šamané a zaklínači v pohanských rituálech, dunivé rytmy bubnů a rituální tance oslavující život i smrt, znovuzrození nebo zánik.


Šamanská hudba, tance a rituály

Program se zaměřením na etnické a šamanské kulturní oblasti.
Hudba šamanů- nadsmyslová a intuitivní se schopností sdílení beze slov
Etnické tance z úsvitu dějin - barbaské nebo šamanské tance. Rituální tance kněžek - vítání jara, uctívání živlu ohně, bojové tance amazonek, extatické tance. Možno na živou i reprodukovanou hudbu.


Večírek v duchu šamanů

Šamanský večírek, kde hosté mohou být vtaženi do vlastního děje, kdy nejenom přihlížejí, ale sami se aktivně účastní. Vhodné pro teambuildingy.
- Výuka hry na bubny
- Výuka zpěvu
- Výuka tance

 

Podívejte se:

Vypracování rozpočtu stavebních prací od firmy Rozpočtářka.cz

Nás nic nepřekvapí. Rekonstrukce bytu nebo chaty? Rozsáhlá nebo malá? Kompletní nová stavba? Na vše jsme připraveni a Vy budete také. Vypracování rozpočtu stavebních prací Vám zprostředkuje zkušená a profesionální společnost Rozpočtářka.

Rozšírené mobilné klimatizácie

Potrebujete chladiť rýchlo, operatívne, úsporne a bez toho, aby ste museli vykonávať stavebné úpravy? V tom prípade bude pre vás optimálnym riešením mobilné klimatizácie.

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com