Řecko - římský večírek

Pro vaše pobavení a jsme připravili program v duchu antického Řecka. Nechejte se vtáhnout do světa mýtů a legend antického světa, kdy světu vládli bohové a každý den se rodili noví hrdinové, aby hrdě čelili všem nástrahám, které jim sudičky zapředly do osy života.

Uměleci v řeckém duchu
Silní gladiátoři, krásné řecké tanečnice, řecká hudba, ohňová show. To vše můžete shlédnout v našem řeckém programu.


Nabízíme samostatné nebo komponované programy a umělecké pořady. Tématický večírek lze realizovat pro malé i velké společenské akce.
Vystoupení 1-3 umělců nebo naopak celých souborů. V naší nabídce najdete tance, hudbu, šermířské etudy v řeckém stylu, ale i vystoupení s ohni, které podtrhuje  atmosféru dané doby. Veškerá výbava včetně kostýmů je do detailu vypracovaná, tak aby dokonale dokreslovala starověkou atmosféru antického Řecka.

Antičtí bojovníci - šerm ve starověkém stylu vám předvedou profesionálové ve svém oboru. Šermířko-kaskadérské akce plné převratů a divokých bitek. To vše diváka strhne do atmosféry zápasnickýc arén starověkého Řecka a Středomoří. Antický program lze kombinovat i s barbarskými vystoupeními ve stylu Barbar Conan,  Xena a Hercules. A to za doprovodu extatické hudby bubnů a píšťal.

     

Objednávka 

Pro bezplatnou konzultaci nebo objednávku  tance pište na E-mail: kenningproductions@gmail.com

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com