Orientální večer z Blízkého Východu

Krásné harémové tanečnice zahalené v nádherných, pestrobarevných šatech ze závojů, které hlídají udatní arabští bojovníci na arabských temperamentních koních. Podmanivá hudba hudba, která je slyšet ze zahrad, kde voní kardamon, skořice a vzácné vonné oleje.
Zavedeme vás do pohádek tisíce a jedné noci, kde můžete zažít také svou vlastní pohádku.
 

Orientální večírek, programy

pro vaší tématickou akci zajistíme kompletní program v orientálním stylu.
- Břišní a oreintální tanečnice
- Orientální šerm se šavlemi a kopím
- Fakýr, polykač ohně, hřebové lože
- Arabská hudba
- Arabská čajovna
- Orientální dekorace

 

Nabízíme vystoupení profesionálních břišních tanečnic v několika možných aranžmá - Egyptský kabaret, klasické břišní tance, mystické tribal fusion, tance s ohni apod.
Orientální šerm představí profesionální šermíři a kaskadéři s dlouholetou praxí.
Orientální hudba je v historizujícím aranžmá a lze spojit s vystoupením tanečnic, které mohou tančit na živou hudbu nebo zapojit diváky do tance. Hudební vystoupení lze realizovat v různém počtu hudebníků, stejně tak tance nebo šerm, tedy z toho plyne možnost zajištění malých i velkých akcí.
Orientální čajovna - Arabská čajovna, je nádherným místem pro strávení několika chvil a vychutnání si výborného čaje nebo vodní dýmky i s odborným výkladem. Čajovnu lze vytvořit v exteriérech, ale i interiérech.

Veškeré naše programy jsou vyvedené do nejmenších detailů, a proto mohou vytvořit dokonalou atmosféru orientálního světa.
 


 

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com