Japonské programy - Samurajové a gejši

japonský večírek

Země vycházejícího slunce - Japonsko.
Japonská kultura se stala pro mnohé inspirací i v současnosti. Japonská estetika, cit pro detail, dokonalost, to jsou nejmarkantnější prvky japonské kultury.

Naše japonské programy a kulturní vystoupení nabízejí všechno toto, co navodí atmosféru Japonska.
Tradiční japonská hudba, japonské tance krásných gejš v tradičních japonských kimonech. Stejně tak japonská bojová umění aido nebo kendo a souboje samurajů.
 

JAPONSKÝ PROGRAM

 

Japonský program

Vystoupení profesionálů, kteří se zabývají japonskou kulturou.

- Tradiční japonská hudba - flétna šakuhači, shamizen
- bojová umění aido a kendo
- samurajové, divadelně-šermířské exhibice (šermířské vystoupení profesionálních šermířů a kaskadérů s originálními japonskými meči, katanami. Velmi působivé a vzrušující vystoupení)
- japonské tance gejš (tance s různými typy vějířů, bambusovými paraplátky, tradiční tanec maiko z Kjóta)
- opravdový kolorit doplní japonská čajovna, kde se můžete i osvěžit výborným čajem, ke kterému si můžete poslechnout i nějaký výklad o jeho původu a významu.


Video sestřihy
SAMURAJSKÉ VYSTOUPENÍ
JAPONSKÉ TANCE V GALERII MÁNES
JAPONSKÝ VEČÍREK - JAPANESE EVENT
 

Další služby - dekorace, kostýmy

Nabízíme zapůjčení kimon pro propagační účely nebo pro hostesky. Podmínkou je oblékačka kimon, která dohlíží na správné oblečení a údržbu kostýmů. Japonská kimona v naší nabídce jsou originální kusy z Tokia, proto vždy dokonale podtrhnou věrohodnost vaší akce. Nabízíme také líčení a česání v japonském duchu.

japonské programy
japonské programy
japonské programy
japonské programy

 

Zhlédněte:

Okna, dveře či vrata

Okna, dveře či vrata. Uniwin vám může to vše nabídnout. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte více, www.uniwin.cz.

Snadná těžba dřeva

Každý správce lesa má potřebu usnadnit si své pracovní úkony co nejvíce a především zvýšit jejich efektivitu. Praktickým příkladem může být kupříkladu těžba dřeva, se kterou vám pomůže moderní aplikace Forester Pro, jež využívá technologii GPS.

Letní mateřská školka Praha

LUPÁČEK pro Vás od 29. června otevírá letní mateřskou školku Praha. Nezní to skvěle? Jestliže toužíte po víceru informací, pak navštivte naše webové stránky lupacek.cz. Těšíme se na Vaše děti!

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com