Španělský večírek - Flamenco

španělské flamenko, španělský program

Ohnivé španělské slunce rozpalující mořské pobřeží, temperamentní ženy tančící v rytmu flamenca na divoké rytmy španělských kytar a za doprovodu kastanět. Silní a vášnivý muži porovnávající své síly v elegatních šermířských duelech. Zažijte atmosféru horkého Španělska i u nás a nechte se strhnout profesionálním programem v podání odborníků.


Španělský program

Zajistíme různé tématické programy pro španělský večírek:
- Španělské tance - Flamenco, tangos, sevillanas nebo divoký tanec španělských cikánů. Taneční vystoupení jsou velmi pestrá a využívají mnohé taneční rekvizity k obohacení zážitku ze španělského večera. Tanečnice tančí s kastanětami, španělskými vějíři, hořícími vějíři, tamburínami a mantóny. to vše buď na reprodukovanou hudbu nebo i živou.
- Španělský šerm - pánové šermíři a kaskadéři vám předvedou vášnivý šerm kordů, při kterém vám zamrazí v zátylku, ale přesto budete bezpečni.
- Španělská hudba - vystoupení hráčů španělské hudby. Kytary, bubny, cajóny a kastaněty.

flamenko, španělský tanec flamenco, španělský tanec a hudba, kytara


Vzpomínka na nevšední zážitek vám navždy zůstane v srdci. Tanec, hudba, šerm, to vše můžete mít i u nás. Zažijte Španělsko v České republice.

flamenco, španělský tanec
flamenco, španělský tanec flamenco, španělský tanec flamenco, španělský tanec by Trn v oku
   

 

Pro informaci:

Spolehlivý prodej hodinek

Kde najít specialisty na prodej hodinek? Skvělou volbou je hodinářství.cz! Využijte naší nabídky a najděte ty pravé hodinky v našem e-shopu nebo v kamenném obchodě v Jičíně.

Trezory pro úschovu

Na nic nečekejte a zabezpečte svůj cenný majetek ještě dnes. S www.trezory.net budete mít pod kontrolou a v bezpečí vše. Pořiďte si vysoce kvalitní Trezory a spěte v noci v klidu. S našimi trezory se vám již nic neztratí.

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com