Španělský večírek - Flamenco

španělské flamenko, španělský program

Ohnivé španělské slunce rozpalující mořské pobřeží, temperamentní ženy tančící v rytmu flamenca na divoké rytmy španělských kytar a za doprovodu kastanět. Silní a vášnivý muži porovnávající své síly v elegatních šermířských duelech. Zažijte atmosféru horkého Španělska i u nás a nechte se strhnout profesionálním programem v podání odborníků.


Španělský program

Zajistíme různé tématické programy pro španělský večírek:
- Španělské tance - Flamenco, tangos, sevillanas nebo divoký tanec španělských cikánů. Taneční vystoupení jsou velmi pestrá a využívají mnohé taneční rekvizity k obohacení zážitku ze španělského večera. Tanečnice tančí s kastanětami, španělskými vějíři, hořícími vějíři, tamburínami a mantóny. to vše buď na reprodukovanou hudbu nebo i živou.
- Španělský šerm - pánové šermíři a kaskadéři vám předvedou vášnivý šerm kordů, při kterém vám zamrazí v zátylku, ale přesto budete bezpečni.
- Španělská hudba - vystoupení hráčů španělské hudby. Kytary, bubny, cajóny a kastaněty.

flamenko, španělský tanec flamenco, španělský tanec a hudba, kytara


Vzpomínka na nevšední zážitek vám navždy zůstane v srdci. Tanec, hudba, šerm, to vše můžete mít i u nás. Zažijte Španělsko v České republice.

flamenco, španělský tanec
flamenco, španělský tanec flamenco, španělský tanec flamenco, španělský tanec by Trn v oku
   

 

Nahlédněte:

Kvalitní sprchové dveře

Požadujete kvalitu a výhodnou cenu zároveň? Nyní nabízíme sprchové dveře předních značkových výrobců, které mají jedinečnou trvanlivost. Dopřejte si poklidné sprchování, aniž byste se vydali ze svých peněženek.

Zásnubní prsteny pro Vaši přítelkyni!

Nevíte jak vyznat lásku? S našimi zásnubními prsteny to půjde snadno! Kdo by odolal? Zásnubní prsteny můžete vybírat již dnes v našem internetovém obchodě zlatnictvi-zlaticko.cz.

Contact

Eva Halanova
Production
(CZ, EN, ES)
+420/ 605 380 308
kenningproductions@gmail.com

Ajna Kenning 
Managing Director
(CZ, EN, DE, HU)
USA +1-415-712-9261
info@kenningproductions.com